PROJE GELİŞTİRME VE KOORDİNASYON OFİSİ

Bilgi Günü ve Proje Pazarları

Elektronik Bileşenler ve Sistemler Proje Pazarı Etkinliği, Bruksel, 15-16 Ocak 2019

Elektronik Bileşenler ve Sistemler proje pazarı etkinliği (ECS Brokerage Event), AENEAS, ARTEMIS-IA ve EPoSS tarafından 15-16 Ocak 2019 tarihlerinde Brüksel'de düzenlenecektir. Elektronik Bileşenler ve Sistemler alanında faaliyet gösteren uzmanları bir araya toplayarak, ECSEL-JU, Ufuk2020 ve EUREKA (PENTA - EUROPIDES) programlarında proje önerilerini oluşturulmasını hedefleyen etkinlik, Elektronik Bileşenler ve Sistemler konusunda bir proje fikrine sahip olan veya bir proje konsorsiyumuna katılmakla ilgilenen tüm kuruluşlara açıktır. 

ECS Etkinliğine katılım, AENEAS, ARTEMIS-IA ve EPoSS birliklerine üye olanlar için ücretsizdir. Üye olmayanlar için giriş ücreti, 300 Avro, KOBİ'ler için ise 150 Avro. Etkinlik, katılımcıların proje fikirleri üzerinde görüşebilecekleri, konsorsiyumlara katılabilecekleri, iletişim ağlarının geliştirebilecekleri ve olası iş ortakları ile iletişim kurabilecekleri bir ortam sunmaktadır.

Proje Pazarı ECS Colloboration Tool (ECT) ile bağlantılı bir etkinlik olup ECT, Elektronik Bileşen ve Sistemler alanı özelinde faaliyet gösteren bir işbirliği aracıdır.

Notlar:

Etkinlik hakkında detaylı bilgi için: https://ecscollaborationtool.eu/ecs-brokerage-event-2019.html

Kayıtlar açılmış olup son kayıt tarihi  8 Ocak 2019'dur.

Kayıt olmak için:  https://ecscollaborationtool.eu/register

Proje fikirlerinizi ECT’ye yükledikten sonra, proje fikrinizi sunmak istiyorsanız talebinizi ECT üzerinden belirtmelisiniz. 

Posterler ve proje sunumları ECT’de yer alan şablonlar kullanılarak hazırlanmalıdır.

Sınırlı sayıda katılımcının seyahat masrafları TÜBİTAK tarafından karşılanacaktır.

TÜBİTAK Ufuk2020 Seyahat Destekleri hakkında  daha fazla bilgi için:

https://ufuk2020.org.tr/tr/destekler/u2020-seyahat-destegi

Ufuk2020 Güvenli Toplumlar 2019 Çağrıları Bilgi Günü ve Proje Pazarı: SMI2G@Belçika

Avrupa Komisyonu’nun desteği ile Security Mission Information & Innovation Group (SMI2G) tarafından her sene gerçekleştirilen Güvenli Toplumlar Bilgi Günü ve Proje Pazarı etkinliği 29-30 Ocak 2019 tarihlerinde tarihlerinde Belçika/Leuven’de düzenlenecektir.

Avrupa Komisyonu temsilcileri ile tüm Avrupa'dan üniversite, sanayi, kamu kuruluşu temsilcilerinin katılım sağlayacağı etkinlik kapsamında Güvenli Toplumlar araştırma alanı özelinde 2019 yılında açılacak olan tüm çağrılar hakkında detaylı bilgiler sunulacak ve katılımcılar tarafından proje önerisi fikirleri paylaşılacaktır.

Etkinliğe kayıt olmak için:

https://m8.mailplus.nl/genericservice/code/servlet/React?wpEncId=M2jD5RZKMS&wpMessageId=17128&userId=380041&command=viewPage