Proje Geliştirme ve Koordinasyon Ofisi

CETPartnership İkinci Bilgilendirme Etkinliği için Kayıtlar Başladı: 25 Ekim 2022

19.10.2022

Birincisi 13 Eylül 2022 tarihinde gerçekleştirilen CETPartnership Bilgi Günü etkinliğinin ikincisi 25 Ekim 2022 tarihinde çevrimiçi olarak gerçekleştirilecektir. Etkinlik kapsamında söz konusu Ortaklık hakkında genel ve tematik bilgilendirmede bulunulacak olup B2Match platformu üzerinden kayıt yaptırılması zorunludur.
Türkiye saati ile 11:00’de başlayacak olan etkinlik 15:00’te sona erecektir. Etkinlik esnasında ve sonrasında katılımcılar, anılan platform üzerinden bire bir görüşmelerde bulunma imkanına erişebileceklerdir. Platforma kayıt yaptıran paydaşların, ilgili çağrı modülleri kapsamında sahip oldukları yetkinlikleri ve sağlayabilecekleri katkılara ilişkin paylaşımda bulunmaları beklenmektedir.
B2Match Platformu üzerinden kayıt işlemlerini tamamlayan paydaşlarımızın Agenda'larına CETPartnership Joint Call 2022 Infoday 2 etkinliğini eklemeleri gerekmektedir. Ufuk Avrupa Programı Ulusal Koordinasyon Ofisi sitesinde yer alan ve Temiz Enerji Geçişi Ortaklığı (Clean Energy Transition Partnership-CETPartnership) 2022 Yılı Ortak Çağrısı hakkında detaylı bilginin yer aldığı sayfayı ziyaret etmek için tıklayınız.
İlaveten proje fikrinizi Pitching esnasında sunmak istiyorsanız, kaydolurken "Organizers questions” kısmına bu talebinizi 20 Ekim'e kadar iletmeniz gerekmektedir.
Ortaklığın sitesini ziyaret etmek için lütfen tıklayınız.
Uluslararası Çağrı dokümanına ilişkin detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.